Informacje:

Ulica: Kuźnicza 63/64 m.1 (IIp.)
Powierzchnia: 28 m2
Osoby: 1-3
Internet: Tak
TV sat: Tak
Sprzęt HI FI: Tak

Śniadania: Tak (w oddalonej 200 m kawiarni Moloco, cena podstawowego zestawu, bez napojów 18,oo PLN)

Cena:
200 zł /doba (wynajem 1-3 doby)
190 zł /doba (wynajem 4-6 dób)
170 zł /doba (wynajem pow. 6 dób)

Cena za 2 osoby
Za trzecią osobę dopłata 30,00 zł
Rezerwacje 1-dniowe - dopłata 20,00 zł/ osobę

Możliwość negocjacji cen:
- przy rezerwacji powyżej 6 dób
- przy kolejnej rezerwacji

studio taurusStudio Taurus

50 m od Rynku Głównego!

Oddajemy do Państwa dyspozycji funkcjonalny i wygodnie urządzony apartament typu studio przy ul. Kuźniczej, w bezpośredniej bliskości wrocławskiego Rynku – tętniącego życiem centrum kulturalnego i rozrywkowego naszego miasta. Ulica Kuźnicza z jednej strony dochodzi do Rynku z drugiej do barokowego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego i słynnego pomnika Szermierza.

Do dyspozycji naszych gości miejsce parkingowe pod domem, od strony ul. Igielnej.

Blisko stąd (3 minuty spaceru) do malowniczej Odry i przystani wodnej z przycumowanymi motorówkami i łodziami. W pobliżu znajdują się najpiękniejsze zabytki, muzea, kina, Opera Wrocławska, liczne restauracje i kluby muzyczne, galerie handlowe i ośrodki kulturalne Wrocławia.

Studio o wielkości 28 m2 posiada oddzielną sypialnię z łóżkiem małżeńskim (140x200), łazienkę z pralką i kabiną prysznicową oraz aneks kuchenny. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa (wym. 140x200cm). Do Państwa dyspozycji TV Sat, Internet, dvd z kolekcją filmów oraz sprzęt grający Hi Fi i płyty z nastrojową muzyką.

Zapewniamy wszystkie potrzebne akcesoria takie jak pościel, ręczniki, czy zastawę kuchenną umożliwiającą samodzielne gotowanie. Pomożemy również w zrobieniu zakupów, zamówieniu posiłków, skorzystania z pralni czy osoby sprzątającej.

Oferujemy także usługi dodatkowe – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, wypożyczenie rowerów, śniadania w pobliskiej kawiarni, wycieczkę motorówką po Odrze, przejażdżkę motorem Harley-Davidson ...

Mapka dojazdu

/ zobacz jak dojechaćmapka studio taurus

Galeria zdjęć

taurus1 taurus2 taurus3
taurus taurus taurus
taurus taurus

Kalendarz rezerwacji

Zarezerwuj teraz