Usługi dodatkowe

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt był jak najprzyjemniejszy. Dlatego poza standardową ofertą wynajmu apartamentów oferujemy również usługi dodatkowe:

1. Śniadania

śniadania

W Rynki i jego okolicach ( w a więc kilkadziesiąt metrów od apartamentów) znajdują się liczne kawiarnie i restauracje, w których śniadania serwowane są już od godz. 7.oo. Ceny od 15,oo zł.
Apartamenty posiadają lodówki i płyty ceramiczne i kuchenki mikrofalowe oraz wyposażone są w pełen zestaw naczyń i sztućców do samodzielnego przygotowania posiłku. Sklepy spożywcze (również całodobowe) znajdują się w bezpośredniej bliskości mieszkań.

2. Transport do apartamentu

transport

Jeżeli otrzymamy informacje, że jesteście Państwo zdecydowani na skorzystanie z naszej usługi taxi, kierowca będzie na Państwa czekał na lotnisku, dworcu kolejowym, autobusowym czy innym wskazanym przez Państwa miejscu. Poniżej koszty kursów:
* Lotnisko – ul. Więzienna 50,00 zł
* Dworzec kolejowy – ul. Więzienna 20,00 zł
* Dworzec autobusowy – ul. Więzienna 20,00 zł

3. Organizacja transportu po Wrocławiu

taxi

Jeśli nie znacie Państwo firm świadczących usługi komunikacyjne we Wrocławiu, a chcecie mieć zagwarantowany solidny i punktualny transfer z lotniska, albo dworca, czy wynająć dla siebie, lub grupy znajomych komfortowe auto z kierowcą na wyjazd poza miasto – można zamówić taksówkę za naszym pośrednictwem. Gwarantujemy najwyższy standard i stałe ceny wynegocjowane dla naszych Gości. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

4. Pakiet biznes

biznes

Jeśli obowiązki służbowe sprowadziły Państwa do Wrocławia i potrzebujecie pomocy organizacyjnej, to służymy pomocą w znalezieniu sali szkoleniowej i wypożyczeniu sprzętu biurowego, audiowizualnego... . Zamówimy kwiaty, lub upominek dla kontrahenta, zatrudnimy tłumacza, zarezerwujemy lokal na kolację służbową, zlecimy czyszczenie garnituru, lub pranie i prasowanie koszul. U nas możecie Państwo zamówić wszelkie dodatkowe, niestandardowe usługi.

5. Przewodnik po Wrocławiu

Apartament wrocław z przewodnikiem

Jeżeli przyjeżdżacie Państwo w celach turystycznych i chcecie poznać historię Wrocławia, jego legendy, zabytki i osobliwości - zapewnimy rekomendowanego przewodnika. Nie tylko po mieście, ale i po Dolnym Śląsku, Pradze, czy Berlinie. Gwarantujemy wysoką jakość usług naszych przewodników i dobrze wykorzystany czas, spędzony w sympatycznym towarzystwie.

6. Wypożyczenie rowerów

rower

Jeśli macie Państwo ochotę zwiedzić Wrocław na rowerze - nic prostszego! Wypożyczymy wygodny rower idealny na miejskie wycieczki. Koszt wynajmu naszego roweru na dzień to 30 zł, dwóch - 50 zł. W przypadku wypożyczenia sprzętu na cały pobyt, cena jest ustalana indywidualnie. Jeżeli chętnych na wycieczkę będzie więcej, zorganizujemy sprzęt z rekomendowanego źródła.

7. Zakupy spożywcze

zakupy

Nie chcecie Państwo po przyjeździe szukać sklepu w nieznanej okolicy? Wystarczy przysłać nam wcześniej listę zakupów, a w kuchni czekać będą Wasze ulubione produkty spożywcze. We w pełni wyposażonych kuchniach naszych apartamentów szybko przyrządzicie Państwo sobie smaczny posiłek.

8. Wizyta w gabinecie kosmetycznym - pakiet "Strefa Urody"

salon urody

Jeśli będziecie Państwo zainteresowani wizytą w salonie kosmetycznym, umówimy spotkanie w jednym z najbardziej lubianych gabinetów w naszym mieście. Czeka tam na Państwa pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych i upiększających. Polecany przez nas salon kosmetyczny specjalizuje się w wykonywaniu makijażu permanentnego.